איתור תחום התנדבות

פרשת השבוע - בעריכת ד"ר זאב פרידמן

תשע"ח- פרשת השבוע - נפגשים עם המסורת היהודית, התרבות היהודים והערכים היהודיים דרך הפרשות... והפרשנות ברוח אקטואלית - בעריכת ד"ר זאב פרידמן

15/10/2017
פרשת "בראשית" – עולם של אור או עולם של חושך ? "מיין קמפף" או "פו הדב" ?  פרשת "בראשית" – עולם של אור או עולם של חושך ? "מיין קמפף" או "פו הדב" ?
פרשת "נח" - כיצד בונים תיבה ? - על שירות ונתינתו ...  פרשת "נח" - כיצד בונים תיבה ? - על שירות ונתינתו ...
פרשת "לך לך" – האם גדר טובה עושה טוב, למשפחה, לקהילה ולחברה?   פרשת "לך לך" – האם גדר טובה עושה טוב, למשפחה, לקהילה ולחברה?
פרשת "וירא"- " לא את ההר אנו כובשים, אלא את עצמנו אנו כובשים" .  פרשת "וירא"- " לא את ההר אנו כובשים, אלא את עצמנו אנו כובשים" .
פרשת "חיי שרה" – אֱלִיפֶלֶט ורבקה - תסמונת "הפראיירים ".              פרשת "חיי שרה" – אֱלִיפֶלֶט ורבקה - תסמונת "הפראיירים ".
פרשת "תולדות" – "בית הספר להורים", מיסודם של יצחק ורבקה - מזוגיות להורות.  פרשת "תולדות" – "בית הספר להורים", מיסודם של יצחק ורבקה - מזוגיות להורות.
פרשת " ויצא"- " לֹא נוּכַל, עַד אֲשֶׁר יֵאָסְפוּ כָּל הָעֲדָרִים"- קהילה של ערבות או של אורבות .  פרשת " ויצא"- " לֹא נוּכַל, עַד אֲשֶׁר יֵאָסְפוּ כָּל הָעֲדָרִים"- קהילה של ערבות או של אורבות .
פרשת וישלח - "כֹּה תֹאמְרוּן, לַאדֹנִי לְעֵשָׂו" - הילחם, ברח , קפא, Freeze, Fight, Flight   פרשת וישלח - "כֹּה תֹאמְרוּן, לַאדֹנִי לְעֵשָׂו" - הילחם, ברח , קפא, Freeze, Fight, Flight
פרשת "וישב" – "וַיְקַנְאוּ בוֹ, אֶחָיו וְאָבִיו, שָׁמַר אֶת הַדָּבָר"- תופעה ושמה קנאה .   פרשת "וישב" – "וַיְקַנְאוּ בוֹ, אֶחָיו וְאָבִיו, שָׁמַר אֶת הַדָּבָר"- תופעה ושמה קנאה .
פרשת  מִקֵּץ וחנוכה – הקמת רח"ל ( רשות חירום לאומית) הראשונה, בראשות יוסף במצרים.         פרשת מִקֵּץ וחנוכה – הקמת רח"ל ( רשות חירום לאומית) הראשונה, בראשות יוסף במצרים.
פרשת "ויגש" –" וַיִּגַּשׁ אֵלָיו יְהוּדָה"- המפגש בין יוסף ויהודה – האם מיזוג או פיצול ?   פרשת "ויגש" –" וַיִּגַּשׁ אֵלָיו יְהוּדָה"- המפגש בין יוסף ויהודה – האם מיזוג או פיצול ?
פרשת ויחי - "וְעֵינֵי יִשְׂרָאֵל כָּבְדוּ מִזֹּקֶן" – הזיקנה - איכות חיים בתוחלת חיים .  פרשת ויחי - "וְעֵינֵי יִשְׂרָאֵל כָּבְדוּ מִזֹּקֶן" – הזיקנה - איכות חיים בתוחלת חיים .
הדפסשלח לחברהוסף תגובה